Eat Control PDF Печати Е-пошта

Eat Control

 

Нарачај тука!

ГладниНемате потреба од борба.

Заборавете на најтешкиот проблем за време на диетитеГЛАДСо овој производ тоа ќе го победите лесно.

Овој производ ви помага во контролирањето на гладтана начин на кој го регулира нивото на шеќерот во крвта и ви помага да се чуствувате сити во текот на денот.

Производ кој ви помага да ја изгубите несаканата телесна тежина, на здрав начин без поголеми тешкотии.

Составен од 100% природни состојки кои нема да преедизвикаат несакан шок за време на намалувањето на вишокот на килограмите.

Начин на употреба: 2  таблети со чаша вода пред секој оброк.

Пакување: Кутија со 120 таблети

Цена: Наскоро

 
 

Куп на Македонија 2019

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player