Ultra Loss Shake PDF Печати Е-пошта

Ultra Loss Shake

 

Нарачај тука!

Слабејте здраво и со уживање !!!

Ultra Loss Shake е производ кој е создаден за да ви го направи периодот на диетата едно убаво искуство со одличен десерт како награда за вашата цел. Нема ништо поубаво од тоа да се впуштите во едно слатко задоволство во овој прекрасен десерт, но десерт, кој е ефективен и клинички докажан дека помага во губењето на вишокот на телесна тежинаСо него имате двојна добивка. Намалување на телесната тежина, а притоа одличен десерт кој диетата ќе ви ја олесни и разубави.

  • Заменете еден оброк и наградете се себеси со десерт.
  • Ниско калоричен производ, богат со белковини.
  • Здрав начин на намалување на телесната тежина.
  • За жени и девојки.

Начин на употреба: Измешајте две супени лаќици од производот во 300 млвода или ниско маслено млекоЕдна доза непосредно по вашиот тренинг и една доза како замена за вечера.

Пакување: Кутија 500 гр.

ЦенаНаскоро

 
 

Куп на Македонија 2019

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player