L-Carnitine 1000 mg PDF Печати Е-пошта

L-Carnitine 1000 mg

alt 

Нарачај тука!

1000 кгЛ-Карнитин во секоја таблета.

Стандрдна Л-Карнитин таблета, која ве обезбедува со 1000 мг на чист и висококвалитетен Л-Карнитин во секоја дозаСоздадена за сериозни индивидуи кои имаат за цел контролирање на својата телесна тежина и својот фитнес изглед.

Претворете ги мастите во енергија, со употреба на овој призвод.

Активната состојка во Л-Карнитинот научно покажа дека игра голема улога во претварањето на мастите во организмот во енергија и нивно такво искористување на од страна на организмот за време на тренинзите и ниско калорични диети. Користењето на Л-Карнитинот во вашето секојдневие покрај ова го подобрува истотака и вашиот кардиоваскуларен систем.

Направете овој производ да биде дел од вашиот начин на живеење со цел подобрување на вашето здравје и изглед.

 

Начин на употребаЕдна таблета дневно, 30-60 минути пред тренинг.

Пакување: Кутија со 30 таблети

Цена: 590,00 денари

 
 

Куп на Македонија 2019

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player