Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 12345678...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#2
Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 3
Претседателот на ББФФМ, еден од најистурените луѓе во Македонија, кои се секогаш на првата линија на фронтот, овде ќе ве известува за своите ангажмани и новини кои тој заедно со челните луѓе на ББФФМ ги превземаат за подобро на бодибилдингот и фотнесот како спортски гранки во Македонија.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
Last Edit: 2009/05/10 21:42 By admin.
The administrator has disabled public write access.
 
#5
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 0
Честито за убавата и нова веб страна, место за информации, дружење и новости.

Многу успех од целиот тим натпреварувачи и вработени во фирмата Gladijatori - Битола и Скопје.
Gladijatori - Кирил
Fresh Boarder
Posts: 3
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Битола, Скопје
The administrator has disabled public write access.
Кирил Папаз

Gladijatori
ул. Ѓуро Ѓаковиќ бр.18 лок.4, кај Грчка Амбасада, Скопје
Пон-Пет 10:00-19:00, Саб 10:00-15:00
Teл. 02/511-11-46, Моб. 078/208-012 skopje@gladijatori.com, www.bodybuilding.com.mk
 
#6
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 150
Благодарам директоре и мило ми е што си еден од првите членови овде. Ова е место за вистински пријатели и вљубеници на овие спортови, а тоа со овој гест ти покажуваш дека си.
Се надевам дека заедно ќе допринесеме да во блиска иднина овој спорт добие на целосна подршка од установите, а со тоа ќе стане и попопуларен во Македонија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#8
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 0
pa ajde so sreka neka e gledam stranicava posle dolgo vreme pak vo zivot pa ajde da se druzime sega ovde pozdrav do site
HIMERA
vezbajte za da izgledate fit
ВИП
Posts: 22
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male bigpowerkili Location: kavadarci
The administrator has disabled public write access.
HIMERA
 
#9
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 150
Добро дојде пријателче. Да завршиме со обврските околу настап на пролетните првенства, па ке го дотераме сајтов многу поубаво и поуредено, таман за дружење.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#10
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 0
Честитки и од мене за овој прекрасен сајт и форум каде што сметам ке има доста корисни и пред се точни и квалитетни информации за било која тема од областа на Бодибилдингот

поздрав
TiTaN
WHAT MIND BELIVES... THE BODY CAN ACHIVE
Senior Boarder
Posts: 43
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male stefanoski_t@hotmail.com Location: Тетово Birthday: 06/17
The administrator has disabled public write access.
THE SECRET IS TO MAKE YOUR MIND WORK FOR YOU

NOT AGAINST YOU...
 
#11
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ќе има информации,дружење, забава...се со една цел. Подобра иднина за овие прекрасни спортови во Македонија. Добре дојде Титан.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#12
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 0
cestitki i od mene za novo izraboteniot sajt za makedonskiot bodybuilding. golem pozdrav do inicijatorite i samo napred, pa da prerasne ova vo navistina golem informativen sajt na koj mnogu od ljubitelite na ovoj sport ke se druzat i pomagaat.

markoflux
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male marko_brada marko_brada@hotmail.com Location: Skopje Birthday: 09/07
The administrator has disabled public write access.
 
#17
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 13
Cestitki do Pretsedatelot ,
prekrasen forum,se nadevam deka za kratko vreme ke bide prepoln so informacii i clenovi koi go sakaat sportov.
pozdrav
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#20
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 11 Months ago Karma: 0
Cestitiki i od mene. Poznavajki go dobro Boban Gjoroski, siguren sum deka ke bide odlicno mesto za druzenje i ucenje.
Pine
Senior Boarder
Posts: 44
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда