Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: СЕМИНАР 2016
#36669
СЕМИНАР 2016 1 Year, 3 Months ago Karma: 150
СЕМИНАР

“ Како до поголема мускулна маса, а притоа да не се наруши естетскиот изглед и не се натрупа несакано масно ткиво”
Семинарот е наменет за сите натпреварувачи и тренери, членови на клубови кои членуваат во ББФФМ. Можност за оние кои не се дел од ББФФМ, да станат.
Поради ограничен број на учесници, присуството на семинарот задолжително да се пријави до 30.11.2016

Првенствено наменет за натпреварувачите, но едукативен и интересен и за рекреативци.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36670
СЕМИНАР 2016 1 Year, 3 Months ago Karma: 150
Радослав Ангелов, актуелен апсолутен шампион на Бугарија за 2016 во категорија, категорија, Бодибилдинг. Убиец на дивови, човек кој пред некоја година триумфираше во Холандија на меѓународен куп натпревар, а годинава беше 4-то место на Светското првенство во Бенидорм, Шпанија. Со право се подгвотвува со својот тренер, Момчил МИлев за триумф на Европското 2017, а македонската јавност ќе има можност двајцата да ги види на семинарот кој ќе се одржи на 4-ти Декември 2016 во МАГНУС фитнес центарот во Скопје.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36672
СЕМИНАР 2016 1 Year, 3 Months ago Karma: 150
Во недела, на 4-ти Декември македонската јавност за првпат ќе има можност да присуствува на семинар одржан од страна на еден од најголемите тренери и стручни лица од соседна Бугарија, Момчил Милев. Момчил е апсолутен бодибилдинг шампион на Бугарија за 1998 година. Тренер е на редица бугарски шампиони. Во неговата богата кариера како тренер најзабележителен е периодот кога работи со Христомир Христов, со кој успева да биде шампион на Бугарија, Балкански, Европски, Светски и да стане првиот бугарски бодибилдер, IFBB PRO. Во моментов е тренер на новото лице на бугарската бодибилдинг сцена, актуелниот апсолутен Шампион на Бугарија за 2016, 4-то пласираниот на Светското првенство за 2016, Радослав Ангелов. Со него, следната 2017 со право атакува на Балканска, Европска и Светска титула. Како до сето тоа, македонската јавност ќе има можност да дознае на семинарот во недела кој ќе се одржи во Фитнес центарот Магнус во Скопје со почеток од 17:00 часот.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда