Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

тренинг програма помош
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: тренинг програма помош
#27792
тренинг програма помош 6 Years, 2 Months ago Karma: 0
дали е добра тренинг програмава за мускулна маса ако не е добро слободно корегирајте

Пон: гради
Вторник: грб
Среда: пауза
Четврток: Бицепс и трицепс
Петок: нози
Сабота: рамо
Недела: пауза
и секој ден стомачни склекови
stefane
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27794
Re:тренинг програма помош 6 Years, 2 Months ago Karma: 15
Voglavno e dobro samo jas bi ti preporacal stomacnite da gi vezbas 2-3 pati nedelno i maksimalno da gi opteretis otkolku sekoj den da gi vezbas po malku, a sklekovite batali gi.
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27866
Re:тренинг програма помош 6 Years, 2 Months ago Karma: 0
1 ден. Гради, бицепс, стомак.
2 ден. Грб, Трицепс.
3 ден. Одмор.
4 ден. Гради, стомак.
5 ден. Нозе, рамо.
6 ден. Одмор.

ме интересира што мислите как поискусни за оваа програма ??? фала однапред...
bojanbalto
Fresh Boarder
Posts: 8
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27873
Re:тренинг програма помош 6 Years, 2 Months ago Karma: 15
bojanbalto wrote:
1 ден. Гради, бицепс, стомак.
2 ден. Грб, Трицепс.
3 ден. Одмор.
4 ден. Гради, стомак.
5 ден. Нозе, рамо.
6 ден. Одмор.

ме интересира што мислите как поискусни за оваа програма ??? фала однапред...DObro e samo moj predlog e nozete da gi ostavis vo poseben den, a ako sakas da vezbas 4 pati vo nedelata togas ramoto stavi go zaedno so gradite (prvin vezbas gradi pa potoa ramo) vo cetvrtok.
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#29437
Re:тренинг програма помош 5 Years, 11 Months ago Karma: 0
trening programa ako mozi onaka letna ?
deefacto
Junior Boarder
Posts: 20
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male BFIT-BITOLA Location: Bitola Birthday: 08/10
The administrator has disabled public write access.
best-body nutrition -www.bfit-bitola.com generalen distributer
 
#29444
Re:тренинг програма помош 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
deefacto wrote:
trening programa ako mozi onaka letna ?

Тренингот е многу индивидуална работа и избор. За да се состави онака како е потребно, правилно, треба да се знаат многу предуслови. Иначе онака општо, не е нималку прецизно некому да му се препорача. Не дека ќе е многу штетен, ама нема да биде ни многу корисен, поради фактот што е индивидуален избор.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда