Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Diamond Cup Macedonia 2018
(1 viewing) (1) Guest
IFBB World Ranking
IFBB Elite PRO Qualifier
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Diamond Cup Macedonia 2018
#37459
Diamond Cup Macedonia 2018 2 Months, 3 Weeks ago Karma: 150
2018 за првпат во Македонија од 12-14 Октомври во СКопје ќе се одржи престичниот натпревар Diamond Cup, кој воедно преставува и квалификации за стекнување на IFBB Elite Pro картичка, како и натпревар кој се рангира каде финалистите освојуваат бодови, потребни за повисок пласман табелата на Светкста ликга, каде во 2018 година ќе се поделат повеќе од 300.000 евра парична награда за најдобрите. Повеќе информации за овој настан, наскоро.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37494
Re:Diamond Cup Macedonia 2018 2 Months, 1 Week ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37551
Diamond Cup Macedonia 2018 1 Month, 1 Week ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда