Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: LIQUID CARNI-X 40 000
#36523
LIQUID CARNI-X 40 000 2 Years ago Karma: 150
LIQUID CARNI-X 40 000

Mega dose L-Carnitine, 500 мл, цена 1.600 денари

Течен Л-Карни-Икс 4000, обезбедува 1000 мг на Л-Карнитин во доза во популарна течна форма. Како извор на Витамин Ц, обезбедува 225% од официјалните Хранливи референтни вредности, Витаминот Ц придонесува за нормална енергија-продуктивен метаболизам.

*Оваа изјава е научно докажано и одобрен од страна на Европската агенција за безбедност на храната и и одобрен од страна на Европската комисија (ЕК).

Предупредување: Користете го овој производ во комбинација со исхрана, како дел од здрава, балансирана исхрана, а не како замена за истата. Да се чува вон дофат на деца! Да не се надминува препорачаната дневна доза!


Начин на употреба: Растворете 1 доза од Течен Карни-Икс 4000 (12,5 мл) во 125 мл вода во денот. За најдобри резултати испијте ја содржината 30 минути пред тренинг или помеѓу оброците на празен стомак. Промешате убаво пред употреба.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36951
LIQUID CARNI-X 40 000 7 Months ago Karma: 150
Фантастичен прозвод кој ќе ви помогне во губење на вишокот масни наслаги и постигнување на посакуваниот мускулест изглед за време на летото. Достапен до крајот на месецот по цена од 1.280 денари
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36952
Re:LIQUID CARNI-X 40 000 7 Months ago Karma: 150
Фантастичен и високовалитетен производ кој ќе ви помогне во намалувањето на вишокот масни наслаги и со тоа полесно ќе постигнете посауваната цел, во помускулест изглед преку цела година.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36969
Re:LIQUID CARNI-X 40 000 6 Months, 1 Week ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда