Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1...3456789...11
TOPIC: 2012 MR. OLYMPIA
**
#30507
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30509
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 5 Months ago Karma: 24
1.

Wolf : I think I am better poser than Branch, DJ : Will you beat Branch tomorrow, Wolf : Sure

Branch : Well I think I am better bodybuilder than Dennis, this is bodybuilding contest, not a dance contest baby... so if you wanna beat me, stop complaining, go back to the gym and fix what needs to be fixed.

Ben Pakulski : Branch you are a great bodybuilder and you are a role model of mine, but you shouldn't even been top 3 at the Arnold, between all of us.

2.

Bob : Ben, who's got better wheels, you or Branch ?
Ben : Is that a joke ?
Bob : Are you telling me you have better legs than Branch ?
Ben : Not even a contest man..
Branch : Imagine if this guy wins a contest how bad he's gonna be.


Se ispukaa malku .. vakvo dofrluvanje od strana na site pokazuva kolku im se tenki nervite i slab karakter.
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2012/09/28 15:55 By mafmaf.
The administrator has disabled public write access.
 
#30510
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ова мене ми кажува дека се тотално исплашени и не сигурни.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30511
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 24
Koga sme vekje kaj nesigurnite, za prv pat go gledam Kai tolku nesiguren i aludira deka nekoi raboti bez tvoja kontrola nekogas odat pogresno, vo momentot koga e zaprasan dali e zadovolen od podgotovkata...

www.flexonline.com/ifbb/kai-greene-interviewed-night-2012-mr-olympia

Dali toa znaci deka ne e dovolno spremen, ili se pravi interesen ke vidime za okolu 12 casa.
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2012/09/28 16:16 By mafmaf.
The administrator has disabled public write access.
 
#30519
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 24
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#30520
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
3О min remaining
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#30521
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
До сега прогласен е само еден победник, а тоа е Наталија Мело во бикини.
Ова е женскиот ББ.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30522
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ајрис Кели, 8ма титула.

Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/09/29 06:38 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30523
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Адела Гарсија, повторно победник кај фитнес категоријата.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30524
Re:2012 MR. OLYMPIA 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Бранч, не ми прави мерак во која форма е.
Еса...тенок во нозе, труп како мечка.
Икс Мен, одличен изглед. Само далеку од Мр.О.
Пакулски, одлична форма, само има уште многу фурни леб да јаде за така да се занесува како на пресот. Нозете поголеми од трупот.
Џони Џексон, торзо за почит. Про. Нозе со тоа торзо како за аматери.
Вилмор, аут.
Еван, одлична основа за иднина. Но не и утрово.
Лајонел, штета што е со форма за плажа.
Декстер, батка за почит после толку многу про настапи и финалиња.
Рокел, бил во многу појака форма од оваа сега.
Фред мислам се вика следниов батка, кој е радосен што е во линија со најдобрите...сигурен су дека знае дека не му е местот овде. За сега.
Шон Роден..интересен, ама многу тенок.
Балто, спремен за борба. Штета што не отишол во полесната категорија, каде би бил ѕвер.
Волф, одличен. Штета што никој ништо неможе против природата и генетиката.
Мајк, грчето, спремен убаво.
Винклар...интересни партии, но како целина...тешко.
Кај, спремен.
Хиде, спремен...ама малечок.
Фил, спремен за втора титула. Кај втор, Волф трет.
Мое мислење. Ќе видиме што судиите ќе извадат за споредба.

Lionel Beyeke
Baitollah Abbaspour
Hidetada Yamagishi
Ben Pakulski
Toney Freeman
Roelly Winklaar
Dennis Wolf
Bill Wilmore
Branch Warren
Ronny Rockel
Shawn Rhoden
Essa Obaid
Johnnie Jackson
Michael Kefalianos
Dexter Jackson
Phil Heath
Kai Greene
Evan Centopani
Fred Smalls
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/09/29 11:31 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...3456789...11

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда