Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: ПРОГРАМА ?!
#36459
ПРОГРАМА ?! 2 Years, 3 Months ago  
Здраво дечки.
Какво е вашето мислење за оваа програма:
ПОНЕДЕЛНИК
Гради-Бицепс (стомачни и грбни)
ВТОРНИК
Кардио (стомачни и грбни)
СРЕДА
Трицепс-Грб (стомачни и грбни)
ЧЕТВРТОК
Кардио (стомачни и грбни)
ПЕТОК
Нозе и Раменици (стомачни и грбни)
САБОТА
Кардио (стомачни и грбни)
НЕДЕЛА
Одмор.

Што мислите, дали треба нешто да се измени?
Фала на одговорите, пзодрав.
nepoznat-xx

The administrator has disabled public write access.
 
#36475
Re: ПРОГРАМА ?! 2 Years, 3 Months ago Karma: 150
Каква цел има, маса, дефиниција или рекреативно одржувањена на кондиција и фигура?
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда