Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Zagrozen slucaj
#35867
Zagrozen slucaj 3 Years, 11 Months ago Karma: 0
Загрозен случај бара помош
Аматерски имам тренирано пред десет години, тинејџерски денови
Од тогаш, образование, работа , кариера ( канцелариска работа ) и сега сум 187 см висок и 118 кг тежок , претежно сало
Пред две недели почнав млако со вежби ( забрзан пулс, задишување, итн) и поредовна исхрана( козјо сирење, интегрален леб, пилешко, риба)
Го сведов алкохолот на минимум ( чаша вино )
Сакам да направам чудо,пресврт и конечно да се погледнам во огледало

Би сакал совет за програма и исхрана, можам да набавам се што ќе е потребно и имам волја и желба и голем ентузијазам за ова.
Значи ,не сакам да нарушам здравје или некои повреди да ме одвратат од она што сега најмногу го сакам, затоа сакам малку професионална помош.
Не сум во Скопје инаку би побарал и стручен надзор
Би сакал некој да ме посоветува, барем за наредните два месеци со кој интензитет да започнам
Почнав со програма , секој втор ден по 45 минути тежински тренинзи, по две серии од секоја партија колку да ги разгибам мускулите.Помина и воспалението ,тешко беше бидејќи бев практично труп до некни
Ве молам за внимание и совет...
dragon
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35868
Re:Zagrozen slucaj 3 Years, 11 Months ago Karma: 0
И само да додадам имам дома просторија за тренинг, рачни тегови, долга шипка со пристојни тежини за почеток и HOME GYM DELUXE со неколкку вежби мислам доволно за почеток
Јаже за скокање и боксерска вреќа.тоа е се

www.bidifit.com.mk/fitnes-oprema/povekjenamenski-spravi/
dragon
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда