Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Почетник - совети и предлози
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12
TOPIC: Почетник - совети и предлози
#32621
Re:Почетник - совети и предлози 5 Years ago  
Освежување! За нецели 3 недели, +2 кг. Не ми се верува, сеуште сум без суплементи. Редовен 4 дневен тренинг, средена исхрана и редовен сон. И тоа е тоа што го постигнав до сега, и секако почнаа деловите од моето тело да се обликуваат малце по малце. ВИ БЛАГОДАРАМ ХЕРКУЛЕС!
macbeth

Last Edit: 2013/04/16 23:38 By .
The administrator has disabled public write access.
 
#32622
Re:Почетник - совети и предлози 5 Years ago Karma: 150
Слики
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32623
Re:Почетник - совети и предлози 5 Years ago  
Ќе биде и тоа деновиве
macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32625
Re:Почетник - совети и предлози 5 Years ago  
Сликано на 1-ви Април, истиот ден почнав со тренинзите.

NOT SEXY

macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32739
Re:Почетник - совети и предлози 5 Years ago  
После 4 недели, 67 кг.

macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32740
Re:Почетник - совети и предлози 4 Years, 12 Months ago Karma: 2
Bravo! Prodolzi so toa tempo...
Skeptic
Senior Boarder
Posts: 40
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#32741
Re:Почетник - совети и предлози 4 Years, 12 Months ago Karma: 10
Samo napred !
1van
Moderator
Posts: 298
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 06/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32856
Re:Почетник - совети и предлози 4 Years, 11 Months ago  
После 5 недели од почетокот со тренинзи.

macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда