Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Тренинг за МАСИВЕН грб
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12
TOPIC: Тренинг за МАСИВЕН грб
#31547
Re:Тренинг за МАСИВЕН грб 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
Убаво е тоа што некој сака да помогне(читај профитира) и пробува да покаже нешто и да докаже дека има знаење.Е сега лошото е што некој што не знае и го гледа видеото може да остане без половина.Нема подобро нешто од тоа кога не знаеш да прашаш и нема поглупо нешто кога не знаеш да објаснуваш.
Според мене за да се биде тренер треба да се има сертификат или да имаш убаво тело или да си имал убаво тело(мислам на развиено)за да можеш да солиш памет.
Пример шефот сликите што ги гледав од него (на времето ) ми дава до знаење дека он тоа го има поминато и ми кажува од искуство.Пример Лазар онлине тренер е со сертификат и фантастично тело,доволен доказ за познавањето во бб.
А вакви имитации на hodgetwins или yo eliot се смешни и може да имаат последици... сепак мое мислење.
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#31556
Re:Тренинг за МАСИВЕН грб 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
undertaker_vojce wrote:


Вакви повторувања во специјалните единици ти се „креваш„ 20 пати, а инструкторот ти брои
0, 0, 0, 0, 0, 0....ама он може 12 само не е финтата да се покажува
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#31557
Re:Тренинг за МАСИВЕН грб 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
undertaker_vojce wrote:
Убаво е тоа што некој сака да помогне(читај профитира) и пробува да покаже нешто и да докаже дека има знаење.Е сега лошото е што некој што не знае и го гледа видеото може да остане без половина.Нема подобро нешто од тоа кога не знаеш да прашаш и нема поглупо нешто кога не знаеш да објаснуваш.
Според мене за да се биде тренер треба да се има сертификат или да имаш убаво тело или да си имал убаво тело(мислам на развиено)за да можеш да солиш памет.
Пример шефот сликите што ги гледав од него (на времето ) ми дава до знаење дека он тоа го има поминато и ми кажува од искуство.Пример Лазар онлине тренер е со сертификат и фантастично тело,доволен доказ за познавањето во бб.
А вакви имитации на hodgetwins или yo eliot се смешни и може да имаат последици... сепак мое мислење.Многу нормално, зар ќе гледаш од некој да ти кажува како до широк и мускулест грб, а ќор мускул на него нема.
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#31607
Re:Тренинг за МАСИВЕН грб 5 Years, 4 Months ago Karma: 0
И тука ли бе го начекав овој Стефчо се(не)знајкото? хаххаха
Него пак, бателете го и дајте да правиме озбилен муабет како пивтија е
Hellsing
Senior Boarder
Posts: 52
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/01
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда