Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Почеток во обликувањето на телото
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 123456789
TOPIC: Почеток во обликувањето на телото
#3540
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ПОЛЕКА ДИГАЈТЕ СЕ НА ПРСТИ НАГОРЕ ДО КРАЈНАТА ТОЧКА,ПОТОА СПУШТЕТЕ СЕ НАДОЛЕ.ОВА Е ЕДНО ПОВТОРИВАЊЕ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3541
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
СТОЈТЕ ЦВРСТО СО ПРСТИТЕ НА ПЛАТФОРМАТА,ЗА ДА НЕ ПАДНЕТЕ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/09/01 19:59 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#3635
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
стомак 1
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3636
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
стомак 2
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3637
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
сликите и текстовите се позајмени од
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3638
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
УРЕДНИКОТ И ИЗДАВАЧОТ АКО ИМА МЕРАК ДА МЕ ТУЖИ И АКО МИСЛИ ДЕКА Е ПОЈАК БУЈРУМ


ЛИЧНИТЕ ПОДАТОЦИ И ГЕНЕ.АЛИИ(ЧИТАЈ ГЕНЕРАЛИИ,А НЕ ГЕНЕТАЛИИ) СЕ ДОСТАПНИ ПРЕКУ РЕДАКЦИЈАТА НА
WWW.HERKULES.COM.MK
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/09/03 21:04 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#3639
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ДЕЦА ВЕ ОСТАВАМ ВО СИГУРНИ РАЦЕ НА ЃОРОСКИ И ТИМОТ НА ХЕРКУЛЕС СО НОВИТЕ НАДЕЖИ ВО ВОДИТЕ НА ББ НА ОВИЕ ПРОСТОРИ,А СЕ НАДЕВАМ И НОВИТЕ ШАМПИОНИ.


НЕ ТРЕБА ДА НАПОМЕНУВАМ КОЈ Е ОВОЈ ШТО ГИ ГУШКА СИТЕ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/09/03 21:09 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#17960
Re:Почеток во обликувањето на телото 7 Years, 9 Months ago Karma: 9
Pravenje na MUSKULNA MASA
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#31787
Re:Почеток во обликувањето на телото 5 Years, 3 Months ago Karma: 5


Човек што тежи 100 грама.
150 грама масти на кг.
Добар извор на јх-соја, зеленчук.
Овие јх може да се јадат НЕОГРАНИЧЕНО.
Протеини месо риба , туна (мислам дека е исто).
Машини нема !
Бенч прес сите видови косаконтра и контракоса.
Одморот е многу многу побитен од исто како и сите две работи.
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
Go to topPage: 123456789
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда