Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Почеток во обликувањето на телото
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 123456789
TOPIC: Почеток во обликувањето на телото
#3485
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
БИЦЕПС ПРЕГИБ НА СКОТОВА КЛУПА:ЗА ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ И ЕФИКАСНОСТ КОРИСТЕТЕ СТОЕЧКА ВАРИЈАНТА.НАМЕСТЕТЕ ГО ГОРНИОТ ДЕЛ ОД НАДЛАКТИЦАТА НА КЛУПАТА.ЗЕМЕТЕ ЕДНОРАЧЕН ТЕГ(МОЖЕ И ДВОРАЧЕН ЕЗ)И ФАТЕТЕ ГО СО ДЛАНКАТА НАГОРЕ.ЛАКТОТ ТРЕБА ДА Е МАЛКУ ПОДОЛЕ ОД КЛУПАТА ВО ПОЧЕТНАТА ПОЛОЖБА.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3487
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ПОДИГАЈТЕ ЈА ТЕЖИНАТА СЕ ДОДЕКА НАДЛАКТИЦАТА НЕ ДОЈДЕ ДО ВЕРТИКАЛНА ПОЛОЖБА(МОЖЕ И МАЛКУ ПОВЕЌЕ).ВРАТЕТЕ СЕ ВО ПОЧЕТНАТА ПОЛОЖБА ПОЛЕКА ПОД КОНТРОЛА НА МУСКУЛОТ.ОВА Е ЕДНО ПОВТОРУВАЊЕ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3488
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
СО ЕZ
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3489
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ШИПКА
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3510
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 5
Gjoroski напиша:
Baze напиша:
Gjoroski напиша:
Тончи,
Благодарам за освежувањето на темава.


Тончи беше ГОЛЕМАТА замена на тебе претседателе.


Па како што можев да видам не бил сам, Има и други кои се потрудиле да му помогнат, иако повеќето со мотивација
А некои се потрудиле да направат и убава реклама за одредени личности


Ова (црвеното) беше најако од се ! хахахахахахахаха
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#3522
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ЧУДНИ СЕ ЛУЃЕВО ЕМ ИМ ПРАВИШ РЕКЛАМА ЕМ НЕ ИМ ЧИНИ
ЌЕ ГИ ВЕЕ ВЕТАР
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/09/01 15:47 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#3536
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ДИГАЊЕ НА ПРСТИ НА ПРЕСА ЗА НОЗЕ:НАМЕСТЕТЕ СЕ НА ПРЕСАТА СТАБИЛНО.ДИГНЕТЕ ЈА СО ПРСТИТЕ,ПЕТИТЕ ТРЕБА ДА СЕ СЛОБОДНИ.ШИРИНА НА НОЗЕТЕ ПРЕМА РАМЕЊАТА.НОЗЕТЕ ВО КОЛЕНАТА МАЛКУ ПОДВИТКАНИ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3537
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
НЕ ТРЕБА ДА СЕ РАБОТИ СО БРЗО ТЕМПО,ТУКУ УМЕРЕНО(ПОПОЛЕКА).ТРЕБА ДА СЕ ПАЗИ ПРСТИТЕ ЦВРСТО ДА СЕ НА ПЛАТФОРМАТА.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3538
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ДА СЕ ПАЗИ ДА НЕ СЕ ФРЛА ТЕЖИНАТА НАГОРЕ,ДА НЕ СЕ ВЕЖБА СО КЛИЗАВИ ПАТИКИ БИДЕЈЌИ МНОГУ ЛЕСНО МОЖЕ ДА ДОЈДЕ ДО ПОВРЕДА.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3539
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ДИГАЊЕ НА ПРСТИ СТОЕЧКА ПОЛОЖБА:СМИТ ВЕРЗИЈА.СТАВЕТЕ ГО ТЕГОТ НА ТРАПЕЗИУСОТ.

КАЧЕТЕ СЕ СО ПРСТИТЕ НА ПЛАТФОРМАТА.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/09/02 17:17 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123456789
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда