Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Почеток во обликувањето на телото
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 123456789
TOPIC: Почеток во обликувањето на телото
#3412
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ЛАКТИТЕ СЕ КАКО КУКИ НЕ СЕ ДВИЖАТ(ПОМАЛКУ СЕ БУТКААТ ЕДЕН ПРЕМА ДРУГ).
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/08/30 20:04 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#3413
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ЕКСТЕНЗИЈА ЗАД ГЛАВА СО ЕДНОРАЧЕН ТЕГ.ОВАА ВЕЖБА МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ СТОЕЧКИ И САДНАТ НА КЛУПА.СЕ ЗЕМА ЕДНОРАЧЕН ТЕГ,НАДЛАКТИЦАТА СЕ ДОПИРА ДО ГЛАВАТА И НЕ СЕ ДВИЖИ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3414
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
СЕ ДИГА ДО КРАЈНАТА ГОРНА ТОЧКА(ЦЕЛОСНО ИСПРУЖУВАЊЕ НА РАКАТА)И ПОПОЛЕКА СЕ СПУШТА НАДОЛЕ.ОВА Е ЕДНО ПОВТОРУВАЊЕ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3420
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 150
Тончи,
Благодарам за освежувањето на темава.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#3464
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 5
Gjoroski напиша:
Тончи,
Благодарам за освежувањето на темава.


Тончи беше ГОЛЕМАТА замена на тебе претседателе.
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#3471
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
еееехххееее
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3475
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 150
Baze напиша:
Gjoroski напиша:
Тончи,
Благодарам за освежувањето на темава.


Тончи беше ГОЛЕМАТА замена на тебе претседателе.


Па како што можев да видам не бил сам, Има и други кои се потрудиле да му помогнат, иако повеќето со мотивација
А некои се потрудиле да направат и убава реклама за одредени личности
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#3482
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
ДВОРАЧЕН БИЦЕПС ПРЕГИБ:ЗАСТАНЕТЕ ИСПРАВЕНО(градите на напред) ФАТЕТЕ ГО ТЕГОТ ВО ШИРИНА НА РЕМЕНИЦИ,ДЛАНКИТЕ СЕ СВРТЕНИ НАГОРЕ.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3483
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
НАДЛАКТИЦИТЕ СЕ ПОРЕД ТЕЛОТО И ЦЕЛО ВРЕМЕ НА ВЕЖБАТА СЕ СТАТИЧНИ.ДИГАЈТЕ ГО ТЕГОТ ПРЕМА ГРАДИТЕ(СТЕГНЕТЕ ГО БИЦЕПСОТ ВО ГОРНАТА ПОЛОЖБА).ПОЛЕКА ПОД КОНТРОЛА НА МУСКУЛОТ. СПУШТЕТЕ ГО ДО ДОЛЕ (НЕ СКРОЗ ЗА ДА НЕ СЕ ОПУШТИ).
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#3484
Re:Првиот месец 8 Years, 7 Months ago Karma: 20
САМО ПОДЛАКТИЦАТА РАБОТИ,БЕЗ МНОГУ КЛАТЕЊЕ(ВЕЖБАТА Е ЗА БИЦЕПС НЕ ЗА ЛИСТОВИ).ДИШЕЊЕТО Е СТАНДАРДНО(КОГА СЕ ПОМРДНУВА ТЕРЕТОТ СЕ ИЗДИШУВА,КОГА СЕ СПУШТА СЕ ИЗДИШУВА).
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123456789
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда