Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Справа за дома или фитнес клуб
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Справа за дома или фитнес клуб
#35623
Справа за дома или фитнес клуб 4 Years, 2 Months ago Karma: 0
Продавам справа заедно со 70кг. слободни тежини како нова купена пред една година. Моментално во продавница е 35000 денари и не е за девојчиња

За подетално објаснување со слики одете на линкот:

www.pazar3.mk/mk/Listing/AdDetail/Index/1557899-SPRAVA-ZA-FITNES-KLUBOVI-I-ZA-DOMA
NikolaD85
Junior Boarder
Posts: 33
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 05/27
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда