Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Тежини-Плочи
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Тежини-Плочи
#26583
Тежини-Плочи 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Во секое време од 1кг до 25кг, цена во зависност од порачаната вкупна тежина од 1,80 до 1,50 евра за 1 кг.
Гумирани, не гумирани, обични и олимписки.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28113
Re:Тежини-Плочи 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
Сакам да купам 4 x 5 kg Колку ќе биде цената
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#28120
Re:Тежини-Плочи 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
undertaker_vojce wrote:
Сакам да купам 4 x 5 kg Колку ќе биде цената

3.000 den.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29618
Re:Тежини-Плочи 5 Years, 10 Months ago Karma: 0
Ѓороски wrote:
undertaker_vojce wrote:
Сакам да купам 4 x 5 kg Колку ќе биде цената

3.000 den.

Ако е од 1.5 до 1.8 евра од килограм по која логика 4x5кг Војче што праша испаѓа 3000 денари? Прашувам бидејќи сакам да најдам и јас тежини со помала цена него во другиве продавници.
orde_power
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 03/21
The administrator has disabled public write access.
"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen"
 
#34302
Re:Тежини-Плочи 4 Years, 7 Months ago Karma: 0
Има уште или?
Стеф Шеф
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
vegen4life
The administrator has disabled public write access.
 
#35605
Re:Тежини-Плочи 4 Years, 3 Months ago Karma: 0
Има уште за продавање?
kimaru
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35622
Re:Тежини-Плочи 4 Years, 2 Months ago Karma: 0
Имам јас само кажи кои големини ти требаат и колку?
NikolaD85
Junior Boarder
Posts: 33
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 05/27
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда