Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Crea Pump
#34282
Crea Pump 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
CREA PUMP,
IN 1 SERVING:
6500 mg CreaRAGE 7
41 g CarboX
1000 mg aRecover

Цена: 1.290 денари

www.facebook.com/herkules.com.mk?ref=hl
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34338
Re: Crea Pump 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Crea PUMP е развиен на мулти-интервална основа. Crea PUMP ослободува 7 видови на креатин (вклучувајќи ги и нејзините ублажени и микронизирани форми). Креатинот ги зголемува физичките перформанси (во последователни експлозии) на краток рок, и дава висок интензитет на вежбање. (Крајниот ефект се добива со дневна доза од 3 g на креатин). Како и сите BioTech USA производи,така и Crea PUMP се состои од безбедни и внимателно избрани хранливи материи.
Crea PUMP исто така, располага со CarboX која е уникатна мешавина формулирана со 5 различни видови на јаглехихидрати. Crea PUMP е зајакнат со специјално дизајнирана амино киселинска мешавина со додавање БЦАА, Л-Глутамин, L-Аргинин и со витамин Ц, која придонесува за намалување на заморот и за одржување на нормалната функција на имунолошкиот систем за време и по интензивените физички вежби. Crea PUMP е исто така богат со хром кој го поддржува нормалното работење на метаболизмот.

Употреба :
Конзумирајте една порција на Crea PUMP во утринските часови и една веднаш по тренингот или во текот на истиот.Кога не тренирате да се зема една порција наутро и една попладне.

CREA PUMP 1290 d / 1000 gr = 20 dozi

IN 1 SERVING:
6500 mg CreaRAGE 7
41 g CarboX
1000 mg aRecover
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда