Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Amino Fuel
#33946
Amino Fuel 4 Years, 9 Months ago Karma: 150
Стара и нова амбалажа на Amino Fuel, најсилниот амино додаток на пазарот во Македонија, до крајот на месецов по цена од 1.520 денари за 350 таблети > 2гр таблета.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34336
Re: Amino Fuel 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Цел спектар на аминокиселини
Ова ултра моќно амино гориво е конструирано да ги содржи сите есенцијални амино киселини (EAAs), условни есенцијални амино киселини (CAAs) и не-есенцијални амино киселини (UAAs), како и дополнителна доза на разгранетиот синџир на аминокиселините (БЦАА), од витално значење за мускулниот раст и мускулната регенерација.
Во 4 таблети има 9200 mg на амино киселини
Како за почетници така и за напредни спортисти и bodybuilders, дневната доза на амино киселините содржи 9200 mg на амино киселини, идеален износ за поддршка на посно мускулно растење и за регенерација на мускулатурата после напорните тренинзи.
350 ТАБЛЕТИ / 1790 д
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда