Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: ISO Whey ZERO
#31657
ISO Whey ZERO 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Iso Whey ZERO.

Конечно во редовна продажба на пазарот во МК. Направен е од најчистата cross-flow micro filtered сурутка која постои на пазарот. Исклучително висока биолочка вредност и ултра висока абсорбција на протеините го прави овој производ најдобар и единствен на пазарот. Тој е совршен за спортисти кои имаат за цел добивање на ултра чиста мускулна маса.

Кога велиме НУЛА, се мисли на НУЛА !!!
Производ кој во себе содржи НУЛА шеќери и НУЛА транс масни киселини. Нема бескорисни или скриени материи во него кои можат да се складираат во телото како масни наслаги. 22 гр. на чисти протеини во секоја доза од овој производ ви се на располагање.

Висока застапеност на BCAA, L-Glutamin и Есенцијални аминокиселини.

Поризведен со в нимателно избрани протеински извори, Аминопрофилот на ISO Whey ZERO е совршен за добивање на чиста мускулна маса.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#33957
Re:ISO Whey ZERO 4 Years, 9 Months ago Karma: 150
Iso Whey ZERO, цел месец по екслузивна цена од 1.670 ден. 908 гр.
100 % сурутка изолат.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35196
Re:ISO Whey ZERO 4 Years, 5 Months ago Karma: 150
ISO Whey Zero, на Bio Tech USA, во една доза содржи:
21 g WPI протеини збогатен со BCAAs
0 g Јаглени хидтрати
0 g Масти
0 g Лактоза
Неодолив вкус. Феноменална цена. Само 54 денари по доза.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36936
Re:ISO Whey ZERO 9 Months, 3 Weeks ago Karma: 150
Херкулес предлог, кој не се одбива
#herkulesvero #Sportiks #MagnusCentar
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда