Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: HYPER MASS 5000
#30925
HYPER MASS 5000 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Млечен протеин коомплекс, за екстрмно добивање на мускулна маса.
Збогатен со Креатин Монохидтрат
Без масти

Hyper Mass 5000 is a basic product for lean muscle mass gain. This means that Hyper Mass 5000 is highly recommended for beginners who are “struggling” with their high calorie intake. It can be much easier to drink a delicious and creamy shake to pump up your calorie intake than to eat adequate amounts of food. Hyper Mass 5000 is easy to prepare, and you can have a shake several times a day.


2.790 denari, 4 kg.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/03/07 08:18 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#32848
Re: HYPER MASS 5000 4 Years, 11 Months ago Karma: 150
Во следниве 10 дена, искористетеја можноста да го набавите најпродаваниот гејнер по поволна цена. 2 пакувања од по 4 кг по цена од само 5.000 денари.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34340
Re: HYPER MASS 5000 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Hyper Mass 5000 претставува апсолутното решение за спортисти кои имаат потреба од брзо абсорбирачки аминокиселини и значајни количини јагленихидрати за успешен тренинг. Испитувањата покажуваат дека недостатокот на аминокиселини со разделена содржина, комбиниран со зголемени физички напори можат да доведат до катаболизам на мускулното ткиво. Ова може да се спречи со добро балансирана исхрана што содржи соодветни количини протеини и јаглехидрати. Креатинот е важен додаток во мускулните отпуштања. Јаглехидратите и креатин монохидрат имаат синергичен ефект врз мускулната сила, издржливост и обновување. Ова ви овозможува да ги тренирате вашите мускули до максимум. Hyper Mass 5000 содржи 25% протеин и 5% креатин монохидрат. Оваа комбинација на протеин и монохидрат ја прави Hyper Mass 5000 целосна формула за качување на маса како за почетници така и за озбилни вежбачи.

Употреба:
Наутро, пред и после треннинг се зема една доза од производот.Измешајте по една доза (65 гр.) во 450 мл. вода или млеко со најмала масленост.

4 kg 2790 д / 61 доза
1 kg 750 д / 15 дози
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36311
Re: HYPER MASS 5000 2 Years, 7 Months ago Karma: 0
ГО купив денес, кажи ми ова дозерката гледам има 50мл и 100мл граница, како да измерам 65 грама?
и дали е добро да го пијам накај 1-2 саат пред ручек и навечер тренирам накај 7-8 и фактички пред спиење накај 12 да го пијам? значи пред ручек 2 саати и пред спиење, или?
cyberco
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда