Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: 12 Hour Energy Shock
#25973
12 Hour Energy Shock 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Brutal
12 Hour Energy Shock

Energy Booster
Extreme energizing formula with mixed
carbohydrates (Glucose, Fructose,
Maltodextrin, D-ribose)

Recommended use:
Take one ampule in the morning, before training
or during intensive aerob training (cycling, climbing, running, etc)
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26274
Re:12 Hour Energy Shock 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26914
Re:12 Hour Energy Shock 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
80,00 ден. единечна доза, која осигурува енергија пред интензивни тренинзи.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34349
Re:12 Hour Energy Shock 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
12 HOUR ENERGY SHOCK
Екстремна ЕНЕРГЕТСКА течна комбинација на мешани јаглехидрати, појачана со таурин, гуарана и L-аргинин во една ампула.

Преглед
Течен извор на енергија во движење ,со прости и сложени јагленхидрати (гликоза, фруктоза, Малтодекстрин, Д-рибоза). Зајакната со Таурин, Гуарана, и L-Аргинин. Додаден е и магнезиум кој помага да се намали заморот ,за подобра електролитна рамнотежа во организмот и обезбедува нормално производство на енергија.

Упатство
Пијте една ампула, пред или за време на тренинзите (велосипедизам, Маратон,физичка работа, итн.)

ampula 25 ml. / 75 d
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда