Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12
TOPIC: Carbox
#25497
Carbox 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
Наскоро.


Гликогенско гориво. Составен од пет различни облици на јаглени хидтрати, дизајниран да испорача енергија пред тренинг, како и да ги пополни гликогнеските резерви потрошени после напорни тренинзи.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/11/28 21:32 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#26677
Re: Carbox 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Цена, 310, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26871
Re: Carbox 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
За сите оние кои бараа декстроза, одличен избор.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26872
Re: Carbox 6 Years, 4 Months ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Цена, 310, ден.


Mnogu mnogu povolno
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27135
Re: Carbox 6 Years, 4 Months ago Karma: 0
Која е разликата помеѓу овој продукт и декстрозата? И едното и другото е јх...
Hellsing
Senior Boarder
Posts: 52
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/01
The administrator has disabled public write access.
 
#27141
Re: Carbox 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Во овој производ имаш комбинација на 3 одлични ЈХ извори, покрај декстрозата има малтодекстирн и Витарго кој е огин по цена и квалитет.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27196
Re:Carbox 6 Years, 4 Months ago Karma: 5
Појачен со Multi-Interval CarboX, висока напредна формула сложени јаглехидрати, научно направен за да овозможи пред тренингот енергија и да се зголеми оптимално нивото на потрошувачка по вежбање. CarboXTM е дизајниран со пет форми на јаглехидрати, спори, нормални и брзи кои се апсорбираат за да се ослободува постепено енергија со текот на времето.
Покрај CarboXTM исто така, обезбедува ултра-брзо дејствување, лесно сварлива Vitargo, патентиран високо-енергетски агент, молекулара маса која поминува низ желудникот 80% побрзо и враќа на мускулите гликоген 70% побрзо од другите форми на јаглехидрати.
CarboXTM ги полни гликогенските резерви и се подобрува нивото на инсулин за да се произведе анти-катаболичка акција.

Покрај тоа, овој ултимативен енергетски реактор гарантира поголема ефикасност внесувајќи било каков креатински додаток.
Кога се користи со креатин, CarboXTM делува како мулти-интервал креатин транспорт агент кој го подпомага преносот на креатин директно во вашиот мускулни клетки.

УПАТСТВА:
Земете 50 g CarboX со 300 мл пијалок по ваш избор. Користете една порција CarboX пред или после тренингот или натпревар.
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
Last Edit: 2011/12/23 20:30 By TrajcheE.
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#27260
Re:Carbox 6 Years, 3 Months ago Karma: 5
500 грама, 310 денари ?
Mario.Jovanovski
www.napumpajse.com - GET READY
Expert Boarder
Posts: 139
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27269
Re:Carbox 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Mario.Jovanovski wrote:
500 грама, 310 денари ?

1.000 гр. = 310, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27285
Re:Carbox 6 Years, 3 Months ago Karma: 5
Прашав, затоа што на паковањето, т.е на сликата пишува 1,1 lbs = 500 gr. Можеби има друго паковање, затоа и прашав.
Mario.Jovanovski
www.napumpajse.com - GET READY
Expert Boarder
Posts: 139
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда