Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Nitro Pure Whey Gold
#25495
Nitro Pure Whey Gold 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
Наскоро.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/07/03 17:10 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#26875
Re: Nitro Whey Gold 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Nitro Pure Whey Gold
28 гр. доза
20,7 гр. Протеини
1,7 гр. Јаглени Хидтрати
1,9 гр. Масти

Пакован во фолија
2.2 кг по цена од 3.130 ден.
454 гр. по цена од 890 ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26917
Re: Nitro Whey Gold 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32999
Re: Nitro Whey Gold 4 Years, 11 Months ago Karma: 150
АКЦИЈА !!!
21, 22 и 23 Мај 2013, две пакувања Nitro Pure Whey Gold 4.4 кг, по неверојатна цена од 5.900 денари.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/05/20 14:30 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#33000
Re: Nitro Whey Gold 4 Years, 11 Months ago Karma: 150
ПЕТОК, 24 Мај е неработен ден. Па акцијата започнува од утре, 21 и трае до четврток 23 Мај. Количините се ограничени.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#33951
Re: Nitro Whey Gold 4 Years, 9 Months ago Karma: 150
IN 1 SERVING:
20,7 g 100% Whey Protein
5 g BCAAs
4 g L-Glutamine
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/07/03 17:11 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#34342
Re: Nitro Whey Gold 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
NITRO PURE WHEY GOLD во неговата содржина содржи 74% протеини и ниска содржина на јаглени хидрати и масти. Овој брзо усвојувачки протеин од сурутка има многу добар аминокиселинен профил, погоден за мускулен раст.
Употреба:
Измешајте една мерица (28 гр.) со 250 мл. млеко со најмала масленост или вода. Пијте 2-3 пати на ден.
Совршен Извор на L-Глутамин и БЦАА
Амино киселините се градбени делови на протеините и што е уште поважно основа на мускулното ткиво. Најважниот аминокиселински извори за мускулите се L-Глутамин и БЦАА.NITRO PURE WHEY GOLD има дополнителни количини на двете од нив.
во една доза има 4 гр. L-Глутамин и 5 гр БЦАА

Nitro Pure Whey Gold 2,27 кг. / 81 доза / 3890 д кутија
Nitro Pure Whey Gold 2,2 kg. / 78 дози / 3450 д вреќа
Nitro Pure Whey Gold 908 гр. / 32 дози / 1690 д кутија
Nitro Pure Whey Gold 454 gr. / 16 дози / 750 д кеса
Nitro Pure Whey Gold 28 гр / 1 доза / 70 д кеса
во доза од 28 гр.:
- 5 гр BCAA
- 4 гр Л-Глутамин
Состав, 100% Whey protein.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35518
Re: Nitro Whey Gold 4 Years, 4 Months ago Karma: 150
Искористете ја можноста овој производ да биде ваш сега само по неверојатни 2.790 денари. Дознајте како до најдобрите цени и попуст и до 20%.
www.herkules.com.mk
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35919
Re: Nitro Whey Gold 3 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда