Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: LEAN BODY® RTD CASE
#25972
LEAN BODY® RTD CASE 6 Years, 5 Months ago Karma: 150
LEAN BODY® RTD CASE
Hi-Protein Milk Shake

-40g LeanPro® Protein
-Zero Sugar, Trans Fat-Free, Lactose-Free
-Award-Winning Taste!
-12 Bottles per Case
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27245
Re: LEAN BODY® RTD CASE 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
НАСКОРО И КАЈ НАС !!!

40 g протеини
без додаден шеќер
не содржи лактоза
збогатен со витамини и минерали

Leanbody високопротеински готов пијалок има кремаст вкус. Содржи 40г на млечни протеини мешавини, многу малку масти и без додаток на шеќер.
Овака лесно сварлив готов пијалок го одржува шеќерот во крвта и на тој начин го намалува формирањето на масните наслаги. Содржи влакна кои го олеснуваат неговата сварливост. Leanbody е добиен од висококвалитетни млечни протеини што не содржат лактоза.
Тој е достапен на секого како додаток во исхраната во диетата за време на фаза на зголемување или одржување на мускулната маса.

Состојки во шише = 500ml

Калории - 260 kcal
Протеини - 40g
Јагленохидрати - 9g
Шеќери - 0g
Масти - 9g
Диететски влакна - 5G

Пакување: 500ml
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда