Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: BA-Endurance™
#25859
BA-Endurance™ 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
BA-Endurance™
100% Beta-Alanine


BA-Endurance™ е 100% чисто производ на Бета Алалнин. BA-Endurance™ во комбинација со Хистидин (друга аминокиселина) во мускулното ткиво предизвикуваат зголемување на концентрацијата на Карнозинот. Карнозинот ја одложува мускулната замореност, делувајки на киселините кои се создаваат во мускулните ткива за време на тренинг. Ова ја зголемува вашата можност за посилни и подолги тренинзи.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26668
Re: BA-Endurance™ 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Цена, 1.740, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда