Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: LEAN BODY®MASS
#25858
LEAN BODY®MASS 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
LEAN BODY®MASS
Muscle Builder Milk ShakeСодржи мешавина на 6 квалитетни протеински извори, со додаток на креатин монохидтрат, со цел анаболна подршка и мускулен раст.
Со секоја доза внесувате 60 гр. на протеини, количина која нема да ја најдете во друг производ од оваа класа.
Со овој производ нема да почуствувате надуваност на стомакот, затоа што тој е 98% исчистен од лактоза, нема аспартам, сукроза и фруктоза, како и соджи низок процент на масти.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28442
Re:LEAN BODY®MASS 6 Years ago Karma: 150
Serving Size4Scoops(167g)
Servings Per Container9

Amount Per Serving % DV

Calories 610
Calories From Fat 60
Total Fat 7g 11%
Saturated Fat 2.5g 13%
Trans Fat 0g
Cholesterol 90mg 31%
Sodium 250mg 10%
Potassium 740mg 21%
Total Carbohydrate 77g 26%
Dietary Fiber 5g 20%
Sugars 5g
Protein 60g


Наскоро во продажба, летен гејнер

•60g LeanPro Protein per Serving
•Get Big Quick!
•5g of Crealean? Creatine
•Blend of 6 Proteins
Lean Body Mass 60 contains a time-released blend of 6 high-quality proteins plus creatine monohydrate to support anabolic muscle growth.* Each serving of Lean Body Mass 60 provides 60 grams of protein - the highest protein content of any product in its class.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28533
Re:LEAN BODY®MASS 6 Years ago Karma: 150
3.990 денари.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/11/19 10:56 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда