Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12
TOPIC: PROV 60®
#25856
PROV 60® 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
PROV 60®

Секоја доза ве обезбедува со 60 гр. на високо квалитетна протеинска мешавина, дизајнирана да им овозможи целосна подршка на вашите мускули. Започнете да го употребувате овој производ како дел од вашиот тренинг програм со цел да се вратите во форма. Одличен е и за конзумирање пред спиење, со цел да ги снабдите вашите мускули со неопходните и потребни белковини за време на вашиот сон. Се меша инстант, без употреба на блендер. Оваа формула, со низок процент на јаглени хидтрати е одличен избор во период на диета.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26521
Re:PROV 60® 6 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26664
Re:PROV 60® 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Цена, 3.750, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26873
Re:PROV 60® 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
30 гр. Протеин, во доза од 40 гр мерица
1,5 гр Масти
6 гр. Јаглени хидтрати

Во состав комплексен Протеински додаток, со Супериорен квалитет.
1,6 кг Кутија со фантастичен вкус.
Цена 3.750 денари.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27259
Re:PROV 60® 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Опис


Про V60 е екстра вкусен, лесно се подготвува, содржи висок процент на протеини и низок процент на јаглехидрати и речиси и да нема масти.

Про V60 протеин е одличен избор ако целта ви е да се добие чиста мускулна маса без добивање несакани маснотии.

Про V60 содржи дури 5 извори на протеини (три различни видови на веј протеин (сурутка), јајце албумин и казеин од млеко).

Про V60 е инстант и лесно да се меша без употреба на шејкери!!

Про V60 содржи голем процент амино киселини со разгранет ланец (БЦАА), глутамин и ги содржи сите есенцијални амино киселини.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27642
Re:PROV 60® 6 Years, 2 Months ago Karma: 150
Фантастичен вкус и одличен квалитет.
Пробано.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27644
Re:PROV 60® 6 Years, 2 Months ago Karma: 24
Nikogas ne sum kupil suplement bez da proveram kolku sto mozam povekje za nego na internet, ili lugje sto go koristele.. no sekogas najgolem del od procenkata doagja od bodybuilding.com , zatoa sto taa ocenka e bazirana na mislenje i ocenuvanje od korisnici od celiot svet sto nemaat nikakva polza da go precenuvaat ili zboruvaat loso za produktot, taka sto e sekogas mnogu realna.

www.bodybuilding.com/store/lab/prov.html

Bi vredelo da se proba, isto kako i drugite produkti od Labrada, site kotiraat so prilicno visoka ocenka - kvalitet.
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#28546
Re:PROV 60® 6 Years ago Karma: 150
Изборот на Шампионите, зашто не би бил и ваш избор?
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29694
Re:PROV 60® 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34353
Re:PROV 60® 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Pro V 60, вкус и квалитет кој не се победува.
LABRADA, The Most Trusted Name in Sports Nutrition!
www.facebook.com/herkules.com.mk?ref=hl
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/09/17 13:21 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда