Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12
TOPIC: Super Charge! Xtreme N.O.
#35281
Re:Super Charge! Xtreme N.O. 4 Years, 5 Months ago Karma: 150
Labrada, Super Charge,
Најдобриот PreWorkout додаток на пазарот во МК.
Потвредено од голем број на докажани МК атлети.

www.facebook.com/herkules.com.mk
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35521
Re:Super Charge! Xtreme N.O. 4 Years, 4 Months ago Karma: 150
SUPER CHARGE! Најквалитетниот NO BOOSTER сега достапен по цена пониска и до 20%. Почуствувајте ја разликата во квалитет уште со првата доза.
www.herkules.com.mk
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36037
Re:Super Charge! Xtreme N.O. 3 Years, 8 Months ago Karma: 0
Едно прашање до оние кои го имаат користено овај додаток.Дали во текот на користењето забележавте зголемување на крвниот притисок?Поздрав
tosemarkov
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#36038
Re:Super Charge! Xtreme N.O. 3 Years, 8 Months ago Karma: 150
tosemarkov wrote:
Едно прашање до оние кои го имаат користено овај додаток.Дали во текот на користењето забележавте зголемување на крвниот притисок?Поздрав

Јас сум еден од тие кој го има користено овој производ. НО, не сум баш пример, затоа што не сум толку толерантен на супстанци. Во него незнам колку ти е познато, но тоа што е во содржина за една доза, не е нешто толку силна концентрација. Сепак е во доволна количина да направи потребни промени. Ако има некој поинакво искуство, нека пише. А убаво би било да напишеш начин на негова употреба. Ти како си го користел.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда