Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Krea-Alkalyn
#25481
Krea-Alkalyn 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
Наскоро.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#25554
Re:Krea-Alkalyn 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
- 1 капсула е еднакво како и 7,5 гр. Креатин Монохидтрат
- Делува и кај атлети каде не работи Креатинот
- Подобра Абсорбција
- Без надуеност

Kre-Alkalyn®, преставува Ph корегирана форма на Креатин, хемиски дизајнирана со Ph вредност 12, со цел заштита при абсорбција. Како резултат на ова, една капсула од овој производ е еднакво како и 7,5 гр. на Креатин Монохидтрат.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26669
Re:Krea-Alkalyn 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Цена, 1.740, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда