Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: C2 Strenght
#25479
C2 Strenght 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
Во продажба.Новата генерација на креатин, е 30-40% појак од обичниот креатин монохидрат. Ова е креатин која не бара фаза на полнење, не бара инсулин шок (користење на гликоза) да се отвори на клеточната мембрана и не предизвикува надувувањезатоа што е растворлив во вода. Ефикасен е кај оние луѓе кај кои монохидрат нема ефект.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/12/15 14:24 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#26797
Re: C2 Strenght 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Цена, 1.740, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27019
Re: C2 Strenght 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
100% Creatine Ethyl Ester Hydrochloride

Up to 39 Times More Effective than Creatine Monohydrate
No Loading Required, Sustain Longer Workouts
No "Creatine Bloat"
120 Capsules per bottle
To help you get the best results in the fastest way possible, Labrada now provides you with a superior alternative to regular creatine monohydrate...

C2-Strength. Thanks to the pharmaceutical technology of esterification, creatine loading is becoming a thing of the past.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда