Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: BCAA Power
#25476
BCAA Power 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
Во продажба.

Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/01/09 14:17 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#26671
Re: BCAA Power 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
Цена, 2.490, ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27207
Re: BCAA Power 6 Years, 4 Months ago Karma: 150
производител
Бренд: Labrada
Опис
BCAA POWER содржи само чиста фармацевтски Ajipure разгранет ланец на амино киселини.
Разгранет синџир амино киселини, леуцин, изолеуцин, валин, нашето тело ги користи за изградба на мускулите.
БЦАА се метаболизира директно во мускулно ткиво и помага да се спречи мускулното разградување и замор, доведува до зголемување на протеинска синтеза во мускулните клетки, да обезбеди гориво, побрзо закрепнување и промовирање на анаболни процес.
Мускулите BCAA амино киселините, за разлика од другите амино киселини, може директно да се искористи. Како резултат на тоа, во текот на тренингот БЦАА обезбедуваат енергија за мускулите, по тренингот, во текот на одмор, помагаат во изградбата на мускулните клетки.
Labrada BCAA.

Употреба: Измешајте 1 доза (10 g) со 2 дл вода. Најдобро е доза пред и доза по тренинг.
Предупредување: Не земајте повеќе од две дози на пиење.Пред употреба, консултирајте се со Вашиот доктор или нутриционист. Ако сте бремени, имате проблем со вашиот црниот дроб и бубрезите не го користете овој производ.
Пакување: 500 гр
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29040
Re: BCAA Power 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда