Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Новогодишни пакети
*
#31477
Новогодишни пакети 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Пакет број 1.

Nitro Pure Whey Gold 2.2 kg - 3.350
Creatin Monohidtrat 500 gr. - 750
AAKG 100 tab. - 890
BCAA Liquide FREEEEEEEE (ЗАШТЕДА 1.200)
= 5.000 = ДЕНАРИ
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/12/12 15:09 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#31478
Re:Новогодишни пакети 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Пакет број 2.

Hyper Mass 5000 4 kg - 2.690
L-Glutamine 500 gr. - 1.690
AAKG 100 tab. - 890
BCAA Liquide FREEEEEEEE (ЗАШТЕДА 1.200)
= 5.270 = ДЕНАРИ
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/12/12 15:09 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#31497
Re:Новогодишни пакети 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ја направивте ли вашата порачка за денес???
Дистрибуција на цела територија на МК, со платена достава.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#31599
Re:Новогодишни пакети 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Искористете ја можноста и купувајте паметно
ПРОТЕИНИ, АМИНОКИСЕЛИНИ, BCAA, ГЕЈНЕРИ, СОГОРУВАЧИ, NO BOOSTERI, РАКАВИЦИ, КАИШИ, ОПРЕМА...
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#31600
Re:Новогодишни пакети 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Можност која је треба да ја пропуштите !!!
Super Charge 320 gr. по единствена цена од 1.690 денари.
Најдобриот PreWorkout производ во Македонија !!!
Испорака до дома. Понудата важи до 22.12.2012
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#31702
Re:Новогодишни пакети 5 Years, 3 Months ago Karma: 150
Со секој купен новогодишен пакет,
до 15.01.2013 добивате картичка
со попуст од 10% преку цела година
на сите брендови додатоци во
исхраната кои се на рафтовите во
СПОРТИКС
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!!
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда