Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12
TOPIC: VIP Членови
*
#31737
Re:VIP Членови 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Она кое го имавме воведено пред скоро 4 години а важеше само за производите од брендото на HARDCORE, што не е наш изум, иако многумина кои за првпат го воведуваат кај нив се обидуваат да кажат дека ги имитираме го продолжуваме и во СПОРТИКС. Овојпат попустот кој го нудиме, со добивање на картичка за попуст, важи за сите брендови кои ги продаваме во продавницата преку цела година. Во моментов во продавницата нудиме 10, а веќе во најава и тоа скоро, на ваше барање и уште еден, добро познат бренд. Значи со него 11 бренда со попуст од 10% на редовната цена, само со попуст картичка.
Попуст картичката сега може да се добие само со купување на еден од новогодишните пакети. Нив ги има 2, верувам дека ви се добро познати, ако не се ке ве потсетам. Со купувањето на пакетите, не само што добивате попуст картичка за 2013, туку и гратис производ.

Значи, Искористете ја можноста, купувајки паметно, да добиете подарок и плус 10% попуст преку цела година на 10 бренда, додатоци во исхраната.
Со секој купен новогодишен пакет,до 15.01.2013 добивате картичка со попуст од 10% преку цела година на сите брендови додатоци во исхраната кои се на рафтовите во СПОРТИКС

КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!!


Откако ќе заврши оваа акција, ние ќе продолжиме со давање на попуст картички, но под други услови.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/12/26 08:46 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда