Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12
TOPIC: VIP Членови
*
#137
VIP Членови 8 Years, 11 Months ago Karma: 3
Наскоро и ВИП клубот на Херкулес и Хардкор.
Станете дел од него и имајте до 15% попуст на сите производи од HARDCORE.
Насокоро ценовник со услови за станување на ВИП член.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#948
Re:VIP Членови 8 Years, 10 Months ago Karma: 0
Me interesira, dali nekoi clenovi koi imaat VIP se i VIP Hardcore i kako se stanuva VIP Hardcore?
Pine
Senior Boarder
Posts: 44
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#965
VIP Членови-Цени 8 Years, 10 Months ago Karma: 3
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#981
Re:VIP Членови 8 Years, 10 Months ago Karma: 3
Pine напиша:
Me interesira, dali nekoi clenovi koi imaat VIP se i VIP Hardcore i kako se stanuva VIP Hardcore?

Да, оние кои на форумот имаат ВИП, се и ВИП Хардкор членови.
ВИП Хардкор челн може да се стане со плаќање на годишна чланарина во износ од 1.200 денари на,
ХАДРКОР ГРУП
МХВ Јасмин 48-1/2
Жиро-сметка- 240010001848703
Со назнака- Годишна чланарина.


По уплата се добива членска книшка и ИМАТЕ ПОПУСТ НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ГОДИНА ОД 15%, ОД РЕДОВНАТА ЦЕНА.

Значи не еден месец, не на дел од понудата, ТУКУ ЦЕЛА ГОДИНА, НА ЦЕЛАТА ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
Last Edit: 2009/06/18 15:29 By admin.
The administrator has disabled public write access.
 
#1031
VIP Членови 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
admin напиша:
[quote]Pine напиша:
Me interesira, dali nekoi clenovi koi imaat VIP se i VIP Hardcore i kako se stanuva VIP Hardcore?

Да, оние кои на форумот имаат ВИП, се и ВИП Хардкор членови.
ВИП Хардкор челн може да се стане со плаќање на годишна чланарина во износ од 1.200 денари на,
ХАДРКОР ГРУП
МХВ Јасмин 48-1/2
Жиро-сметка- 240010001848703
Со назнака- Годишна чланарина.


По уплата се добива членска книшка и ИМАТЕ ПОПУСТ НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ГОДИНА ОД 15%, ОД РЕДОВНАТА ЦЕНА.

Значи не еден месец, не на дел од понудата, ТУКУ ЦЕЛА ГОДИНА, НА ЦЕЛАТА ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ.

Токму така.
ЦЕЛА ГОДИНА, ПОПУСТ 15% НА ЦЕЛАТА ПОНУДА ОД ПРОИЗВОДИТЕ НА HARDCORE.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2009/06/20 17:46 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#23407
Re:VIP Членови 6 Years, 11 Months ago Karma: 1
дали ова сеуште функционира ??
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#23414
Re:VIP Членови 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
MiNER wrote:
дали ова сеуште функционира ??
Функционира
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#23416
Re:VIP Членови 6 Years, 11 Months ago Karma: 1
Gjoroski wrote:
MiNER wrote:
дали ова сеуште функционира ??
Функционира

аха..па добро ќе размислам па ако се одлучам ќе ве прашам подетално што и како.
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#23424
Re:VIP Членови 6 Years, 11 Months ago Karma: 4
jas sum zainteresiran
LEE
Gold Boarder
Posts: 175
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#23435
Re:VIP Членови 6 Years, 11 Months ago Karma: 5
isto i jas
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда