Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

IFBB ELITE PRO
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: IFBB ELITE PRO
#37004
IFBB ELITE PRO 6 Months, 3 Weeks ago Karma: 150
Известување до активните IFBB PRO натпреварувачи од Македонија.
Со оглед на новите случувања во професионалниот бодибилдинг, IFBB стартува со IFBB ELITE PRO лига. Сите активни про натпреварувачи до 31 декември треба даа одлучат што ќе одберат. Стариот про систем на натпревари беше 99% во САД, новиот ќе е застапен низ целиот свет подеднакво, стартувајки од Октомври.
#bbffmofficials
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда