Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Arnold Classic 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1...4567891011
TOPIC: Arnold Classic 2012
***
#28076
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Big bad Wolf, 2 days out.
Интересно видео и најава за пишување на историја.

www.musculardevelopment.com/contests/12-arnold-classic/4038-dennis-wolf-workout-in-columbus-two-days-out.html
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28082
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Тоа што го најавивме како историски настан, се случи. Арнолд постави бронзена статуа со негов лик во поза од златните времиња, во салата каде се одржува Арнолд Спорт Фестивалот долги години наназад. Градот е веќе познат по тој настан, така да градските власти со раширени раце ја пречекаа оваа статуа на големиот Арнолд.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28084
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 24
Pre-judging, vo zivo, vekje pocna :

streaming.bodybuilding.com/2012-arnold-webcast/
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#28086
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Ајде Маф, прогноза.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/03/03 20:32 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#28087
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Декстер е најубав, штета што им помага на судиите со тој несигурен фаца изглед, да го позиционираат на пониско место.
Еван, Бранч, Декстер, Бен и Волф, топ 5.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28088
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 1
Ja pogodiv celata petorka vo drugata tema bitno, uste da ispadne po toj redosled sto ja pisav
Georg
Conceive Believe Achieve
Gold Boarder
Posts: 176
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje
Last Edit: 2012/03/03 20:41 By Georg.
The administrator has disabled public write access.
 
#28089
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Декстер оди од 4-6 место во Пакулски и Лионел.
Бранч не би му дозволил да ја одбрани титулата, покрај Еван и Волф, а Еван не би го ставил пред Волф
Може сум малку пристрасен ...
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/03/03 20:57 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#28090
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 24
Poveke od slikite se postaveni, deckite od MD, mnogu brzi...

pics.musculardevelopment.com/index.php?mode=contest&eventcode=1501
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#28091
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/03/03 21:02 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#28092
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/03/03 21:05 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...4567891011

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда