Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Arnold Classic 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1...4567891011
TOPIC: Arnold Classic 2012
***
#28159
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150


Декстер
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28160
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150


Лајонел.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28161
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 24
Ѓороски wrote:


Лајонел.


Ne mozam da sfatam kolku se neinventivni i dosadni ponekogas vikvite kako Lionel. I na Flex i na AC pozira so istata muzika.. kako da imasa nekoj strasen pozing pa saka da go povtori. Nikakva vrska nema pozingot so muzikata, ama sepak toj si pozira na istata pesna po vtor pat na dve golemi prvenstva. Verojatno mnogu si ja saka...
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#28162
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Очогледно дека неколки работи е тешко да се поврзат...мускули, инвентивност, позинг и сл.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28230
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 3
И тука врски победуваат
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#28247
Re:Arnold Classic 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 0
Кога сме кај големите натпреварувања, Каи мислам дека се спрема за Олимпија и затоа го немаше на Арнолд класик.
Што му недостасува на него како натпреварувач за да барем еднаш биде на самиот врв?
Hellsing
Senior Boarder
Posts: 52
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/01
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...4567891011

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда