Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

25-то Балканско првенство 2016, Књажевац
(3 viewing) eopavelnorb, snoglesmiria, (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: 25-то Балканско првенство 2016, Књажевац
#36654
25-то Балканско првенство 2016, Књажевац 1 Year, 6 Months ago Karma: 150
Мала, одбрана и успешна репрезентација, која на 25-тото Балканско првенство испешно ја престави Макеоднија, освојувајки едно злато, едно сребро, едно 4-то место и две 5-ти. Им честитам на момците и девојката за постигнатиот успех и голем оптимиста сум дека во иднина ќе бидеме далеку побројни и поуспешни.

Горан Тробмев, 4-то плрасиран во карегорија јуниори до 75 кг
Сергеј Цветковски, 5-то место во категорија бодибилдинг до 70 кг
Ангела Гелинческа, 5-то пласирана во категорија жени фитнес
Дарко Стојановски, второ пласиран во категорија Физик до 178 см
Александар Трајковски, Балкански Шампион категорија бодибилдинг класик до 180 см
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36655
Re:25-то Балканско првенство 2016, Књажевац 1 Year, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2016/10/27 09:32 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36656
Re:25-то Балканско првенство 2016, Књажевац 1 Year, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2016/10/27 09:38 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда