Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

IFBB 69-то Светско Бодибилдинг првенство 2015
(3 viewing) eopavelnorb, snoglesmiria, (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: IFBB 69-то Светско Бодибилдинг првенство 2015
#36454
IFBB 69-то Светско Бодибилдинг првенство 2015 2 Years, 5 Months ago Karma: 150
Да се биде дел од ваков настан, Светски конгрес, Светска елита, најдобрите аматери во светото на едно место...е само по себе успех за целата нација, за националната федерација и за учесниците посебно. На овој натпревар се појави победникот на Атлета на Македонија во својата категорија, Владимир Англеловски. Влатко се појави и престави во одлично светло, носејки ја својата најдобра животна форма на сцена во Бенидорм, Шпанија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/11/21 13:13 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36455
Re:IFBB 69-то Светско Бодибилдинг првенство 2015 2 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/11/21 13:18 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36456
Re:IFBB 69-то Светско Бодибилдинг првенство 2015 2 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/11/21 13:20 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда