Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: 2015 ARNOLD CLASSIC BRAZIL
#36268
2015 ARNOLD CLASSIC BRAZIL 2 Years, 11 Months ago Karma: 150
2015 ARNOLD CLASSIC BRAZIL - PREVIEW

Слушнете ја најавата внимателно и ќе слушнете дека натпреварувач кој не се појавил на состанокот на натпреварувачите, бил дисквалификуван од настап. И тоа не е било кој натпреварувач. Како и да е, интересен натпревар за следење викендов. Арнолд Класик Бразил 2015.

youtu.be/Q-DfbC_NbV0
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36269
Re: 2015 ARNOLD CLASSIC BRAZIL 2 Years, 11 Months ago Karma: 150
Arnold Classic Brasil 2015: Full Competitors List

Lionel Beyeke
Brandon Curry
Marius Dohne
Mamdouh Elssbiay
Toney Freeman
Victor Martinez
Cedric McMillan (photos)
Juan Morel
Ronny Rockel
Fred Smalls
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда