Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Балканско, 2014
#35641
Балканско, 2014 4 Years, 2 Months ago Karma: 150
Од 9 до 11 Мај, 2014, Заечар ќе биде домаќин на годинешното Балканско првенство.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35811
Re:Балканско, 2014 4 Years ago Karma: 150
Во најава. Еден од најдобри хрвати, Мистер Универзум и моментално еден од најдобрите билдери на Балканскот, Петар Кланчар, доаѓа да се натпреварува на Балканското годинава.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2014/04/22 11:22 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда