Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12345678
TOPIC: ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013
#34945
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34946
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago  
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#34960
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Една интересна информација која морам да ја напишам, со цел луѓето да се по информирани и едуцирани. Во Мадрид имаше само две катоегории на профеи натпревари. Во бодибилдинг и жени фитнес. Тие два натпревара се одржуваа во посебна одделна просторија, сала, арена Мадрид. Се останато беа АМАТЕРИ. Кога се знае овој факт, колку глупаво звучат коментари од типот дека некој изгледал феноменално покрај "професиналците" во аматерскиот дел на натпреварувањето
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34962
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago  
Prezident,se slozuvam,amateri do profesionalci ima ogromna razlika,no nekolku godini nanazad arapite imaat amateri koi navistina mozat da stojat ramo do ramo so poveke profesionalci(isklucok se elitata profesionalci)...dokaz se Samy,Ramy i mn drugi...Nacionalnoto prvenstvo na Egipet,na primer,e mozebi pojako od Evropskoto poslednite nekolku godini...dali e ova posledica na politikata na federaciite na ovie zemji,nivnite najdobri natprevaruvaci da ostanat amateri,ili nesto drugo ne znam...
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#34969
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Можат да стојат, неможат да победат од причина што сеуште го немаат тој квлитет за кој е потребен стаж. Ако успеат да опстојат, ќе имаат огромни резултати.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35002
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Bodyfitness Overall Winner: ZSUZSANNA TOLDI (Hungary)
31years old, 168 cm tall, 61 kg bodyweight, fitness center manager and personal trainer from the “Segner Fitness” in Debrecen, Hungary.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35003
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Men’s Classic Bodybuilding Overall Winner: ANDREY SHMIDT (Russia)
35 years old, 179 cm tall, 85 kg bodyweight, personal trainer at the “Olympic” Fitness Center in St. Petersburg, Russia.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35004
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Master Men’s Bodybuilding Overall Winner: JENS SCHNEIDER (Germany)
44 years old, 166 cm tall, 80 kg bodyweight, from Leipzig, Germany.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35005
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Men’s Physique Overall Winner: RYAN TERRY (United Kingdom)
22 years old fitness cover model from Great Britain.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35006
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Men’s Bodybuilding Overall Winner: SANDRO HOFER (Switzerland)
28 years old, 177 cm tall, 114 kg bodyweight, from Zurich, Switzerland.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда