Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12345678
TOPIC: ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013
#34923
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
6th Place - Roelly Winklaar - $2500

5th Place- Victor Martinez - $5000

4th Place - Shawn Rhoden - $12,500

3rd Place - Dennis Wolf - $15,000
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2013/10/12 21:48 By mafmaf.
The administrator has disabled public write access.
 
#34924
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
2nd Place - Kai Greene - $25,000

1st place - Phil Heath
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34925
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Каи - Арнолд Класик

mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34926
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Фил

mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34927
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Се разочарав од Фил. Освен убавина, со покажаната форма можеа слободно да го стават на четврто место...
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34929
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Фил, убиен од Каи вчера.

Не толку очигледно на сликите, но водео снимката кажува се.
Ако Фил беше човекот со комплетен пакет на МР.О, тука тоа е Каи.
Се прашувам како е да живееш со титула - Мистер Олимпија, а на секој еден натпревар публиката да скаднира друго име...

Видео клип :

clips.team-andro.com/watch/e54a3adc2dcbacd64fff/ace-2013-top-6


mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2013/10/13 13:46 By mafmaf.
The administrator has disabled public write access.
 
#34930
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Аматери, над 100 -

Димитар Димитров 5ти.
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34931
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 13
Nemozam da si poveruvam na ocive,cccc bukvalno go UBI VO SEKOJA POZA!!!!
Neznam dali na stara slava ili pak sto e rabotata?? Zosto mu ja poklonija titulata na gadov?? Zaradi
frizurata li??ccc razocaruvacki
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#34934
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago  
Kai fenomenalen...vo grbnite pozi "no contest"...poza po poza,mislam deka Phil bi mozel i na 3to da bide...kolku se nervirav koga Phil go pravea "najdobriot bodibilder na site vreminja"....
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#34936
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Имав можност да го видам сето тоа во живо, искрено нема ништо слично со формите од Мистер Олимпија. Од која причина, незнам.. Но Фил дојде помал, по мек и далеку по не спремен. Едно нешто што го красеше е некоја си убавина. Цело време коментиравме со Димитров за настанот.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда