Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12345678
TOPIC: ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013
#33444
ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 10 Months ago Karma: 150
ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013


. Fred Smalls (USA)
. Shawn Rhoden (USA)
. Dennis Wolf (Alemania)
. Cedric McMillan (USA)
. Roelly Winklaar (Holanda)
. Marcus Haley (USA)
. Tony Freeman (USA)
. Ben Pakulski (Canadá)
. Víctor Martínez (República Dominicana)
. Robert Piotrkowicz (Polonia)
. Baito Abbaspour (Iran)

Ова е ПРО листата.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34107
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 150
Да најавам, овој настан ќе го следиме во живо. Настап на овој настан од Македонија планира Тоше Зафиров. Па, да започнеме со активности
Еден предизвик веќе е поставен на нет.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34112
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34331
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Ситно...Предходно контрола на форма на MAXXIMUM SLOVENIJA.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34334
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 13
Osven Tose i Zoki ,ke ima li nekoi drugi nasi
pretstavnici?? I pustete nekoja fotka od momentalnata
forma na tose i zoki,gordosta nasa! Da gi podrzime dvajcata,
golema bitka e pred niv.
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#34335
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Paki wrote:
Osven Tose i Zoki ,ke ima li nekoi drugi nasi
pretstavnici?? I pustete nekoja fotka od momentalnata
forma na tose i zoki,gordosta nasa! Da gi podrzime dvajcata,
golema bitka e pred niv.


Арнолд Класик е престижен натпревар од висок светски карактер. Втор по ранг после Мистер Олимпија. Во моментов, освен Зоки и Тоше, не гледам друг активен и докажан македонски натпреварувач и шампион кој би можел евентуално да биде дел од натпревар со ваков калибар. Значи, само Зоки и Тоше.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34397
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Дел од мојот припремен период за најпрестижниот натпревар во бодибилдинг во Европа, Arnold Classic Europe на кој што личен покровител е Арнолд Шварценегер.
Тоше Зафиров.

Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34456
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34851
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Lesukov VS Cutler Episode 4

mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34854
Re:ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Официјална Про листа, мажи :

11 Олимпијци од оваа година + 2 од минатата. Ваков квалитет на Арнолд Класик немало никогаш!

mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда