Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: IFBB Evropsko zeni 2008
#28850
IFBB Evropsko zeni 2008 6 Years ago Karma: 150
ifbb.com/page_report.php?id=28

Многумина се обидуваат да ми кажат како се организираат натпревари, па ова е чисто ги потсетува што е то, помежудругото, што е зад мене како референца на организатор на натпревари.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/04/23 18:25 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#28896
Re: IFBB Evropsko zeni 2008 6 Years ago Karma: 3
Кому и зарем е потребно било кому да му објаснуваш што стои зад тебе и кое е твоето CV?!
Повеќе е жалосна, отклку што е смешна ситуацијава околу оваа тема.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
Last Edit: 2012/04/24 18:08 By admin.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда