Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1234567
TOPIC: European Men’s BB 2012
#29119
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29120
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 15
MiNER wrote:
TrajcheE wrote:
Не знам што ве чуди, а и зошто споредувате... кога ова е Европско, најдобрите од својата држава ја претставуваат својата земја, а и на сликите се првите 3-ца и шампионот и нормално дека ќе изгледа како што изгледа... ние немаме ни еден представник, иако имавме минатата година злато до 85 кг. И засега гледам според резултатите, судењето е доста реално.
Траjче другарче џабе приказни пишуваш кога сме многу многу поназадни со билдиногт кај нас во споредба со другите..MINER drugarce mnogu e lesno sednat pred kopjuder da si teras kejf i da kritikuvas, probaj samo probaj da izdrzizs edna nedela (finansiski) kako nie sto se spremame pa posle ke ti stane jasno vo sto e stosot.

Kako sto sme nie edna malecka i siromasna drzava kade natprevaruvacite site trosoci gi podnesuvaat na svoj grb, a bogami imame i nekoi rezultati na megunarodni natprevari, koga ke ja napravis taa sporedva so drugite zemji i natprevaruvaci komotno mozam da kazam deka mozat voda da ni nosat ama bas site!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#29121
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
Antonio_Andonoski wrote:
[quote]MiNER wrote:
[quote]TrajcheE wrote:Kako sto sme nie edna malecka i siromasna drzava kade natprevaruvacite site trosoci gi podnesuvaat na svoj grb, a bogami imame i nekoi rezultati na megunarodni natprevari, koga ke ja napravis taa sporedva so drugite zemji i natprevaruvaci komotno mozam da kazam deka mozat voda da ni nosat ama bas site!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колку си само во право
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#29122
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 1
Antonio_Andonoski wrote:
MiNER wrote:
TrajcheE wrote:
Не знам што ве чуди, а и зошто споредувате... кога ова е Европско, најдобрите од својата држава ја претставуваат својата земја, а и на сликите се првите 3-ца и шампионот и нормално дека ќе изгледа како што изгледа... ние немаме ни еден представник, иако имавме минатата година злато до 85 кг. И засега гледам според резултатите, судењето е доста реално.
Траjче другарче џабе приказни пишуваш кога сме многу многу поназадни со билдиногт кај нас во споредба со другите..MINER drugarce mnogu e lesno sednat pred kopjuder da si teras kejf i da kritikuvas, probaj samo probaj da izdrzizs edna nedela (finansiski) kako nie sto se spremame pa posle ke ti stane jasno vo sto e stosot.

Kako sto sme nie edna malecka i siromasna drzava kade natprevaruvacite site trosoci gi podnesuvaat na svoj grb, a bogami imame i nekoi rezultati na megunarodni natprevari, koga ke ja napravis taa sporedva so drugite zemji i natprevaruvaci komotno mozam da kazam deka mozat voda da ni nosat ama bas site!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

за тоа потполно си во право за тоа што сме ние и колку имаме постигнато нависитна вода можат да ни носат али ако прајме муабети како што мислев за тоа неможиме да се споредиме само во какви теретани вежбат..итн
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#29123
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 1
Bakic
Senior Boarder
Posts: 50
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#29131
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 24
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#29139
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Утре ќе ги објавам сите резултати кои недостасуваат од ова Европско првенство, како и фотки од победниците и уште некои интересни кои ќе ги најдеме по мрежите.
Но, за вечерва сакам да ги објавам фотките од победникот во категорија до 85 кг заедно со финалистите. Причина, тоа е категорија во која ние до тој момент бевме Европски Шампиони, а мислам дека и годинава имавме што да покажеме во истата категорија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/05/06 20:29 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#29143
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 10
A zosto nemavme pretstavnik ovaa godina ?
1van
Moderator
Posts: 298
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 06/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29144
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Просто и едноставно. Од клубовите кои имаат легална дозвола за работа и кои се членови во федерацијата неможеш ни денар да наплатиш по основ на котизација, а останатите работата на диво. Тоа од овој месец дефинитивно ќе се измени по сила на закон. Ионака сум виновен за се и никој не ме сака. Немора ни да ме сакаат.
А агенцијата за спорт годинава одлучи да скрати на меѓународни спортски активности, се фокусира на олимписките спортови со надеж дека сепак некој ќе успее да не престави на Олимпијатада во Англија. За сега тешко, а поради тоа ни отиде и Европската титула од лани.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29147
Re:European Men’s BB 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Резултати до 70и до 75 кг Бодибилдинг.

до 70 кг

До 75 кг.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/05/07 12:32 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1234567

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда