Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1234567
TOPIC: European Men’s BB 2012
#27975
European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Кога нема кој, кога нема каде, се знае. Шпанија.
Исто како во МК. Ако нема кој и каде, се знае, Претседателот и во Скопје
Од 03-07 Мај 2012
Санта Сузана
Шпанија


За првпат, топтан на едно место, сениори, јуниори и ветерани.
4 дена натпреварување и конгрес.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/02/27 18:00 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#27978
Re: European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 1
Zdravo predsedatele ke odi li nekoj od MK ili Srbija tamu da se Takmici ?? Lepomir mislam ke se Takmici tamu. Vo Classic kategorija do 85
Srekjno na site
Sportski pozdrav Bakic
Bakic
Senior Boarder
Posts: 50
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27979
Re: European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Со задоволство би бил дел од тој настан, само на такво место ќе морам да дојдам со комплет фамилија. Здравје до тогаш, иако за сега нема некоја најава за наш преставник, но никогаш не се знае што се може да се случи во последен момент.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27982
Re: European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
Има некои квалификации за европсково или ?
Mario.Jovanovski
www.napumpajse.com - GET READY
Expert Boarder
Posts: 139
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27983
Re: European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Редовна постапка е да се квалификува во МКД за да биде пријавен како таков.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28339
Re:European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
ovde juniorite se do 75 i nad 75 taka ????
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#28366
Re:European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Baze wrote:
ovde juniorite se do 75 i nad 75 taka ????

До 75, вклучувајки ја и 75 и над 75 лг.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28369
Re:European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Да не заборавам, да потсетам. Јуниорите се до 23 години.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28382
Re:European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
Ѓороски wrote:
Да не заборавам, да потсетам. Јуниорите се до 23 години.

Pretsedatele,ova me e interesno mnogu.... davam se od sebe taka da vo kategorijata do 75 mislam deka dobro ke se drzam pa taka da planiraj me za evropskoto samo da videme sto kako kakvi se uslovite dali ti planiras da se ode vo spanija a cekas dobra ekipa... imas li nekoj planovi za tamu ????
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#28385
Re:European Men’s BB 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Baze wrote:
Ѓороски wrote:
Да не заборавам, да потсетам. Јуниорите се до 23 години.

Pretsedatele,ova me e interesno mnogu.... davam se od sebe taka da vo kategorijata do 75 mislam deka dobro ke se drzam pa taka da planiraj me za evropskoto samo da videme sto kako kakvi se uslovite dali ti planiras da se ode vo spanija a cekas dobra ekipa... imas li nekoj planovi za tamu ????


Баже, годинава ништо не планирам, освен Балканско.
Крајниот рок е за купот, ако поминуваш во СК набрзо, помини па ќе поразговараме.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1234567

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда