Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Балканско Првенство 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12345
TOPIC: Балканско Првенство 2012
**
#29032
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 3
Nesto so bojata ne e kako sto treba
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#29034
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 3
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#29035
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 3
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#29036
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
vlav wrote:
Nesto so bojata ne e kako sto treba

Bojata ne da bese tapa !!!!! i mene i antonio i zika i vlatce i jovce ne pokri, site bevme pospremni nenamackani
kako i da e odlicno si pominavme, padna odlicno druzenje, edno pogolemo iskustvo za site, Jovce ni e pak BALKANSI SAMPION vo veterani, cestitki do nego , Antonio si donese medalce i diploma, jas diploma, zika isto edna diploma plus, vlatce ne uspea da vleze vo privte 6 bidejki vo negovata kategorija na prsti ne se broeja natprevaruvacite a sto e najinteresno skoro site ne licea za taa kategorija... kako i da e i vlatce e prezadovolen kako i site drugi bidejki si se pobedi samiot sebe, trudot od cela godina mu se isplati, naprednat e mnogu, toa e toa sto go zadovoluva nego kako i site drugi, mestata ne ni se vazni...cestitki do site, uspesite neka ni se mnozat pa se nadevam deka narednata godina ke ima pak druzenje
pozdrav
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#29038
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 3
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#29050
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Антонио.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29051
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/05/02 17:38 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#29052
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150


Слободно можам да кажам, дека сите наши натпреварувачи, поради тоа што сите користеа иста боја (наводно обавезна за натпреварот) ги чинеше место погоре во пласманот. Не само што нијанса ги покри, него и испаднаа бледи, а кај некои дури и позеленеа (нијанса).
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/05/02 18:08 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#29066
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 0
Чек малце, бојата беше наметната од страна на организаторот или? Зашто другите натпреварувачи сосема различно изгледаат, т.е. бојата како да е друга...
Hellsing
Senior Boarder
Posts: 52
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/01
The administrator has disabled public write access.
 
#29073
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Hellsing wrote:
Чек малце, бојата беше наметната од страна на организаторот или? Зашто другите натпреварувачи сосема различно изгледаат, т.е. бојата како да е друга...

Требаше да се има боја која на допир не се вади едноставно.
Во светот постојат неколку такви бои, од кои најлошата ја добивме ние, која организаторот ја продаваше на денот на пријавувањето. НО, поголем дел од српската репрезентација истотака се зезна, а оние кои имаат одлична боја, си се намачкаа со поквалитетен бренд.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда